Strona główna > News > Genomed na 10. forum rozwoju mazowsza
News
Print
GENOMED NA 10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA    


Mija 10 lat od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym, związane z rozwojem regionu. W tym roku w dniach 16 i 17 października spotkaliśmy się w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślaskiej 8 w Warszawie.

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentowali oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

10. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia www.forumrozwojumazowsza.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza).

W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć firmy Genomed. Podczas dwóch dni na naszym stanowisku mogli Państwo spotkać się z naszymi ekspertami i porozmawiać na tematy związane z realizowanymi przez nas projektami oraz ofertą firmy, m.in. w zakresie badań genetycznych w onkologii, nieinwazyjnych badań genetycznych, przesiewu noworodkowego, mikrobiomu czy bioinformatyki w badaniach genetycznych. Prezes Genomed dr hab. Anna Boguszewska-Chachulska wzięła udział w debacie: „Innowacja jest kobietą”.