Strona główna > Praca
Praca

1.

Genomed S.A., świadczący usługi w zakresie analizy DNA i diagnostyki genetycznej, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Asystent/Asystentka w Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Warszawa (Powsin)

Zakres obowiązków:

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktury sprzedaży, korekty sprzedaży, noty, itp.) i wprowadzanie ich do systemu administracyjnego firmy;
  • wystawianie dokumentów magazynowych oraz dokumentów kasowych;
  • wprowadzanie przelewów bankowych do systemu i analiza należności od kontrahentów;
  • windykacja niezapłaconych faktur;
  • rozliczanie delegacji służbowych pracowników spółki;
  • przygotowywanie dokumentów do księgowania;
  • wspieranie pracy recepcji (dyżury/zastępstwo, przyjmowanie płatności od klientów, przyjmowanie i odbiór korespondencji/przesyłek)

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. w dziele finansów, sprzedaży, back office działu handlowego, itp.);
  • umiejętność swobodnego  posługiwania się pakietem MS Office;
  • samodzielność, dokładność;
  • rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • dobra organizacja pracy, wielozadaniowość;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z zespołem;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na rok z możliwością przedłużenia)
  • pakiet socjalny (opieka medyczna)
  • przyjazną atmosferę w gronie specjalistów
  • pracę, w której można wykazać się samodzielnością oraz inicjatywą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w celu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

2.

Genomed SA poszukuje

Pracowników do laboratorium sekwencjonowania DNA

Biologów molekularnych/biotechnologów/analityków medycznych z dobrym przygotowaniem i doświadczeniem w zakresie pracy w laboratorium  (PCR, sekwencjonowanie DNA, diagnostyka genetyczna oparta na sekwencjonowaniu DNA)
prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres

Zakres obowiązków, związanych z pracą w laboratorium sekwencjonowania DNA:

  • ocena parametrów jakościowych i ilościowych materiału genetycznego
  • prowadzenie reakcji PCR i sekwencjonowania metoda Sangera
  • opracowanie wyników z wykorzystaniem podstawowego oprogramowania
  • przygotowywanie odczynników
  • nadzór nad powierzonym sprzętem i stanowiskami pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – biologia, biotechnologia, analityka medyczna
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca licencjacka/magisterska eksperymentalna (wykonana w laboratorium molekularnym)
  • praktyczna znajomość technik biologii molekularnej (izolacja DNA, PCR,  sekwencjonowanie metodą Sangera, metodą NGS)
  • dokładność i sumienność
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność wyszukiwania i korzystania z baz danych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa – na rok)
  • możliwość pracy w nowoczesnym laboratorium
  • pracę w przyjaznym zespole, w gronie wysokiej klasy specjalistów
  • stałe podnoszenie kwalifikacji
  • pakiet medyczny

Oferty zawierające CV wraz z oświadczeniem RODO o treści jak poniżej:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)",

Rekomendacje mile widziane!

3.

młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej, specjalista ds. analizy DNA

biolog/biotechnolog/analityk medyczny

Genomed SA, lider w obszarze diagnostyki genetycznej opartej na sekwencjonowaniu DNA, poszukuje osoby do pracy w laboratorium NZOZ Genomed na stanowisku:

Do zadań osoby na ww. stanowisku będzie należała realizacja zadań, związanych z ogólną organizacją pracy w laboratorium diagnostycznym, w tym:

  • wykonywanie badań diagnostycznych oraz prowadzenie dokumentacji pracy laboratoryjnej
  • identyfikacja i interpretacja wariantów genetycznych zgodnie z obowiązującymi w diagnostyce genetycznej standardami
  • izolacja DNA z materiału diagnostycznego, prowadzenie reakcji PCR i sekwencjonowania metodą Sangera
  • pobieranie materiału do badań diagnostycznych
  • nadzór nad powierzonym sprzętem i stanowiskami pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – analityka medyczna, biologia, biotechnologia
  • praktyczna znajomość technik biologii molekularnej (izolacja DNA, PCR), pożądana znajomość technik sekwencjonowania: metody Sangera i sekwencjonowania następnej generacji (NGS)
  • znajomość zasad Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP) ze względu na pracę z materiałem diagnostycznym, pożądany tytuł diagnosty laboratoryjnego
  • umiejętność przeszukiwania oraz krytycznej analizy literatury naukowej oraz korzystania z genetycznych i medycznych baz danych

Oferujemy:

  • możliwość pracy w nowoczesnym laboratorium, w dziedzinie diagnostyki genetycznej

4.
Zatrudnimy informatyka (o specjalności "web developer")

Wymagania:
- dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem języka PHP i bazy MySQL/MariaDB

Dodatkowym atutem będą:
- znajomość języka Python, frameworków Django, Laravel czy Vue.js
- doświadczenie w administrowaniu serwerami, pracującymi pod kontrolą
  systemu linux

Proponujemy zatrudnienie (od pół do pełnego etatu),  jesteśmy otwarci na inne formy współpracy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"