Strona główna > Praca
Praca
1.

Genomed SA poszukuje:

pracownika do sekretariatu medycznego/punktu pobrań przy laboratorium diagnostyki genetycznej NZOZ Genomed - preferowanie będą osoby z uprawnieniami do pobierania krwi.

Obowiązki:

  • przyjmowanie i rejestracja materiału do badań genetycznych
  • pobieranie materiału (krew, ślina, wymaz z jamy ustnej) do badań
  • bieżący nadzór nad poprawnością realizacji umów i zleceń (terminowość, zakres, koszt, oferta, obsługa SZOI)
  • prowadzenie kalendarza pobrań materiału i wizyt w poradni genetycznej
  • obsługa dystrybucji wyników badań i innej korespondencji działu diagnostyki genetycznej/poradni genetycznej
  • obsługa rozmów telefonicznych sekretariatu medycznego
  • zastępstwo na recepcji poradni genetycznej –  w okresach urlopowych

Wymagania:

  • uprawnienia do pobierania krwi (możliwe przeszkolenie)
  • samoorganizacja, punktualność, odpowiedzialność
  • umiejętności interpersonalne: umiejętność współpracy, uprzejmość, cierpliwość

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na recepcji medycznej lub w punkcie pobrań
  • znajomość języka angielskiego i/lub ukraińskiego/rosyjskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa – na rok)
  • możliwość pracy w nowoczesnym, wysokospecjalistycznym centrum medycznym
  • pracę nakierowaną na dobro pacjenta, w przyjaznym, wspierającym zespole (zaszczepionym przeciw COVD-19)
  • pakiet medyczny
2.
Zatrudnimy informatyka (o specjalności "web developer")

Wymagania:
- dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem języka PHP i bazy MySQL/MariaDB

Dodatkowym atutem będą:
- znajomość języka Python, frameworków Django, Laravel czy Vue.js
- doświadczenie w administrowaniu serwerami, pracującymi pod kontrolą
  systemu linux

Proponujemy zatrudnienie (od pół do pełnego etatu),  jesteśmy otwarci na inne formy współpracy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"