Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Nauka > Ngs - oferta > Miseq
MiSeq Drukuj
Sekwenator Genomowy MiSeq (Illumina)    

Uwaga, otwiera nowe okno.

Sekwencjonowanie przez syntezę (Illumina)

MiSeq wykorzystuje sprawdzoną technologię sekwencjonowania przez syntezę firmy Illuminy. Umożliwia otrzymanie z jednego sekwencjonowania około 13 GB (13x109 zasad) w 45 milionach sparowanych odczytów. Ta ilość danych umożliwia:
  • sekwencjonowanie małych genomów (bakterie, drożdże, wirusy) lub plazmidów
  • sekwencjonowanie amplikonów
  • sekwencjonowanie małych RNA, oraz transkryptomów bakteryjnych
  • sekwencjonowanie fragmentu kodującego 16S RNA lub fragmentów ITS z puli DNA środowiskowego (metagenomika), umożliwiające oznaczenie składu populacji.
Ceny pełnego sekwencjonowania z wykorzystaniem aparatu MiSeq:
500 PLN netto za przygotowanie biblioteki z jednej próbki
12 000 PLN netto za sekwencjonowanie przygotowanych bibliotek z wykorzystaniem zestawu w wersji v2 w trybie PE250 (możliwe też jest wykorzystanie także innych zestawów).

Możliwe jest wykupienie usługi sekwencjonowania z wykorzystaniem tylko części przepustowości MiSeq co umożliwia np. sekwencjonowanie genomu bakteryjnego w cenie 3000 PLN netto lub kilku plazmidów w cenie 2000 PLN netto (cena nie obejmuje przygotowania bibliotek)

Istnieje też możliwość kompleksowej analizy danych przez doświadczony zespół bioinformatyczny Genomed SA. Zakres analizy oraz format przedstawienia wyników jest wykonywany według wymagań klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu pomocy przy projektowaniu eksperymentów lub w przypadku pytań.
Adres email na który można kierować pytania na temat NGS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

odwiedź nas na facebooku
© Copyright by Genomed S.A. Wykonanie: Delta Interactive