Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Nauka > E-sklep > Regulamin
Regulamin Drukuj
Regulamin e-sklepu    

Uwaga, otwiera nowe okno.

 1. E-sklep internetowy, działający pod adresem genomed.pl, prowadzony jest przez: Genomed S. A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Ponczowej 12, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - pod numerem KRS 0000374741, z kapitałem zakładowym 132.130,10 zł opłaconym w całości, nr NIP 7010083563, nr Regon 141108082
 2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet. Informacje o towarach i usługach Sklep zamieszcza na stronie.
 3. Nasza oferta przeznaczona jest tylko dla firm i instytucji. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów indywidualnych (osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej).
 4. Do dokonywania zakupów w e-sklepie niezbędne jest założenie konta klienta. Aby założyć konto klienta należy wypełnić formularz dostępny na stronie rejestracji,  w tym podać adres e-mail, określić hasło do konta i zaakceptować regulamin.
 5. Zamówienia można składać w formie:
  • przez stronę internetową www.genomed.pl
  • e-mailem, telefonicznie, faksem
  Każde zamówienie winno zawierać:
  • nazwy wybranych produktów wraz z numerem katalogowym, zamawiane ilości
  • nazwisko i imię osoby zamawiającej, telefon kontaktowy
  • dokładną nazwę i adres instytucji zamawiającej oraz adres, na który powinien zostać dostarczony towar
  • NIP instytucji zamawiającej
 6. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej e-sklepu:
  • podawane są w złotych polskich,
  • zawierają podatek VAT,
  • nie zawierają informacji dotyczących kosztów dostawy
  Zamówione towary dostarczane są przez firmę kurierską TNT. Koszt dostawy doliczany jest do wartości zamówienia
 7. Każde złożone zamówienie potwierdzane jest przez nas e-mailem, faxem lub telefonicznie Zamówienie, które nie zostało przez nas potwierdzone – nie dotarło do nas, najprawdopodobniej z przyczyn technicznych. Prosimy wówczas o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
 8. Umowa sprzedaży towarów oferowanych przez Sklep pomiędzy Genomed S.A. a Klientem zostaje zawarta z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta w sposób określony w pkt. 5 Regulaminu. Umowa świadczenia usług oferowanych przez Sklep pomiędzy Genomed S.A. a Klientem zostaje zawarta z chwilą doręczenia przez Sklep Klientowi potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.
 9. W przypadku zamówienia na Usługę gdy dostarczony przez Klienta materiał nie spełnia wymagań jakościowych, Sklep zastrzega sobie możliwość odrzucenia zamówienia. Sklep poinformuje o tym Klienta  w terminie 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
 10. Zamówienia realizujemy w terminie od 3 dni do 3 tygodni w zależności od rodzaju towaru lub usługi.
 11. GENOMED S.A. oferuje następujące sposoby płatności:
  a) przelewem na konto:
  nr rachunku bankowego: 56 1600 1374 0003 0052 0282 6001
  Bank: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
  Odbiorca: GENOMED S.A. ul. Ponczowa 12, 02-971 Warszawa
  b)przelewem elektronicznym
  c)kartą kredytową
  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem prowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
 12. Dowód zakupu (faktura) dołączany jest do przesyłki.
 13. Prosimy o sprawdzenie otrzymanej przesyłki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia nieprawidłowości odbiorca zobowiązany jest do niezwłocznego spisania protokołu uszkodzenia towaru.
 14. Wszelkie ewentualne niezgodności ilościowe uwzględnione zostaną jedynie, gdy fakt ten zostanie zgłoszony telefonicznie lub drogą elektroniczną w przeciągu trzech dni roboczych od dnia odbioru przesyłki.
 15. Towary sprzedawane przez nas objęte są 12 miesięczną  gwarancją producenta.
 16. W przypadku stwierdzenia wad zamówionych towarów Klientowi przysługuje prawo do złożenia w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki reklamacji w e-sklepie. Reklamacje można złożyć e-mailowo, telefonicznie, faksem do Biura Obsługi Klienta. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru. Odbiór reklamowanego towaru od Klienta odbywa się na koszt Genomed SA i tylko przez kuriera TNT zamówionego przez Biuro Obsługi Klienta.
 17. Sklep nie przyjmuje zwrotów zakupionych towarów
 18. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych dane Klienta zostaną wprowadzone do bazy wyłącznie do celu realizacji zamówienia w firmie Genomed SA i nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient ma prawo wglądu i poprawiania swoich danych, może również zażądać zaprzestania ich przetwarzania.
 19. W sprawach nieuregulowanych tym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
odwiedź nas na facebooku
© Copyright by Genomed S.A. Wykonanie: Delta Interactive