• W dniach 19.08-30.08.2024 nastąpi przerwa w realizacji zamówień produktów Sarstedt. Zamówienia złożone do dnia 19.08 włącznie zostaną zrealizowane do końca sierpnia. Zamówienia złożone po 19.08, będą realizowane od 02.09.

Nauka > Sekwencjonowanie
Sekwencjonowanie Drukuj
Sekwencjonowanie DNA plazmidowego lub produktu PCR     

Uwaga, otwiera nowe okno.

 • Serwis podstawowy 28 PLN netto.
  Usługa obejmuje przygotowanie reakcji z użyciem starterów dostarczonych przez klienta, lub starterów uniwersalnych dostarczanych bezpłatnie przez Genomed. Wyniki przedstawione są w formie dokumentu tekstowego zawierajacego sekwencję oraz fluorogramu w formacie .pdf lub .ab1 (otwieranych przez program FinchTV lub Chromas ). Gwarantowana długość odczytu to 500 - 800 nukleotydów

 • Trudne matryce 55 PLN netto.
  Usługa obejmuje sekwencjonowanie matryc wymagających specjalnych protokołów lub specjalnych zestawów odczynników. Są to matryce zawierające struktury typu szpilki do włosów, matryce bogate w pary GC oraz zawierające motywy repetytywne i ciągi pojedynczych zasad. Usługa jest realizowana po konsultacji z klientem, gdy sekwencjonowanie podstawowe nie dało zadowalającego rezultatu.

 • Extra long run 33 PLN netto.
  Usługa jak w serwisie podstawowym z gwarancją wyższej jakości i długości odczytów, umożliwiającą uzyskanie wyniku w granicach 1000-1100 nukleotydów

 • Serwis rozszerzony 55 PLN netto.
  Serwis rozszerzony polega na dodatkowej analizie otrzymanej sekwencji, złożeniu kilku sekwencji w jeden kontig, porównaniu sekwencji z wielu próbek między sobą i sekwencją wzorcową. Więcej informacji na temat analizy sekwencji znajduje się w dziale Analiza sekwencji genów.

 • Odczytanie reakcji przygotowanej przez klienta 9 PLN netto.
  Istnieje również możliwość wykonania przez nas samego odczytu reakcji przygotowanej i oczyszczonej przez klienta. Polecamy wykonanie reakcji na kitach DYEnamic ET terminator cycle sequencing kit i ABI Prism BigDye Terminator Cycle Sequencing kit

 • Sekwencjonowanie DNA standard (500 - 800 nt) na płytkach 96 dołkowych. Cena za płytkę: 1550 PLN netto.
  Próby przygotowane przez klienta. Zawierają matrycę wymieszaną ze starterem w objętości 6 mikrolitrów. Brak możliwości powtarzania i oczyszczania reakcji przed sekwencjonowaniem. Kliknij tutaj aby przejść do formularza opisu płytk
 • Sekwencjonowanie DNA ELR (1000 - 1100 nt) na płytkach 96 dołkowych. Cena za płytkę: 2030 PLN netto.
  Próby przygotowane przez klienta. Zawierają matrycę wymieszaną ze starterem w objętości 6 mikrolitrów. Brak możliwości powtarzania i oczyszczania reakcji przed sekwencjonowaniem. Kliknij tutaj aby przejść do formularza opisu płytki

 • Ustalenie konsensusu sekwencji 0.40 PLN netto.
  Cena za 1 pz. Usługa polega na sekwencjonowaniu długich fragmentów DNA metodą primer walking . Obejmuje projektowanie i syntezę starterów, sekwencjonowanie obu nici DNA, złożenie sekwencji w pojedynczy kontig.

INNE USŁUGI

 • Analiza polimorfizmu ("Gene Scan")
  Cena uzależniona od ilości próbek. Minimalna ilość to 16 prób za cenę 240 PLN netto (15 PLN za próbkę). Cena za 96 prób: 1152 PLN netto. Szczególy znajdują sie w cenniku.
  Dodajemy marker wielkości w cenie 1 PLN netto za próbkę. Oferujemy odczyt dla następujacych zestawów barwników: :
  - filtr "D" 6-FAM, HEX, NED
  - filtr "D" 6-FAM, VIC, NED
  - filtr "F" 5-FAM, JOE, NED
  - filtr "G5" 6-FAM, VIC, NED, PET, LIZ
  Zakres oznaczania długości fragmentów 75-450 pz. Dla innych fragmentów i w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

  Darmowy program Peak scanner służący do analizy plików wynikowych Gene Scan można pobrać ze strony Applied Biosystems .

 • Reamplifikacja niskokopijnych plazmidów 22 PLN netto.
  Za pomocą polimerazy TempliPhi (amplifikacja z 1 ng do 1,5 µg matrycy)

 • Oczyszczenie gotowej reakcji sekwencjonowania 5 PLN netto.

 • Wykonanie reakcji PCR 28 PLN netto.
  Podana cena jest ceną za pojedynczą reakcję po ustawieniu metody. Ustawienie reakcji PCR: 200 - 600 PLN netto.

 • Oczyszczenie matrycy 2,50 PLN netto.
  Usługa obejmuje oczyszczenie produktu PCR z nadmiaru starterów lub dNTpów pozostałych po reakcji PCR za pomocą zestawu Exo-Sap, cena doliczana do każdej reakcji sekwencjonowania.

 • Przygotowanie matrycy do sekwencjonowania plazmidowego DNA bezpośrednio z zabitych komórek bakteryjnych. Pierwsza próbka 50 PLN, każda następna 30 PLN netto.
  Oferujemy Państwu również możliwość przysyłania do nas zabitych bakterii w celu sekwencjonowania wstawek plazmidowych. Dotyczy to plazmidów posiadających miejsca przyłączania starterów M13 (M13 forward i M13 reverse) lub T7 (T7, T7term). Wielkość wstawki do 2000 pz.
  Szczyptę kolonii bakteryjnej (najmniejszą możliwą ilość) pobraną 10-mikrolitrowym tipsem lub 1 µl bakterii z hodowli płynnej należy zawiesić w 20 ul wody. Zawiesinę inkubować przez 15 min. w 98 °C w termocyklerze. Tak przygotowaną matrycę należy przysłać wraz z formularzem opisu do Genomedu.
      Dodatkowe informacje, kontakt
odwiedź nas na facebooku
© Copyright by Genomed S.A. Wykonanie: Delta Interactive