Strona główna > News > Sanco test rhd
News
Print
SANCO Test RHD    


W dniach 13-14 października 2017 r. przedstawiciele firmy Genomed S.A. uczestniczyli w Ogólnopolskiej Konferencji "Nasza Ginekologia 2017"  w Warszawie pod patronatem prof. Romualda Dębskiego.  Podczas dwudniowych wykładów i warsztatów poruszane były  tematy związane m. in. z profilaktyką w onkologii ginekologicznej, niepłodnością i diagnostyką prenatalną. Kongres Nasza Ginekologia cieszy się niesłabnącym od lat zainteresowaniem i dużą frekwencją. W konferencji uczestniczyło ok. 300 ekspertów z Polski i zagranicy.

Przedstawiciele Genomed  S.A. po raz pierwszy publicznie zaprezentowali nowy na polskim rynku test genetyczny - SANCO Test RHD. Jest to nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny, wykonywany z krwi matki w celu oceny czynnika RHD płodu w trakcie ciąży. Zasada działania testu jest analogiczna, jak w przypadku testu NIFTY i opiera się na analizie wolnokrążącego DNA płodowego. Zarówno test NIFTY, jak i SANCO doskonale wpisują się w ofertę najwyższej jakości badań genetycznych, skierowanych do specjalistów z dziedziny diagnostyki prenatalnej.
Warto podkreślić, że test SANCO jest jedynym takim testem, dostępnym komercyjnie na rodzimym rynku badań genetycznych, czyniąc Genomed S.A. pionierem w tym obszarze diagnostyki. Tym samym Genomed S.A. po raz kolejny podkreśla swoją pozycję lidera wśród dostawców rozwiązań
z zakresu diagnostyki genetycznej.
Więcej informacji: www.rhdtest.pl

Ofertę Genomed S.A., skierowaną do uczestników konferencji dopełnia kolejny, nowy produkt- Pakiet Genetycznych Badań Diagnostycznych dla Ginekologii i Położnictwa. Jest to zbiorcza oferta, obejmująca badania genetyczne z zakresu diagnostyki niepłodności i przyczyn poronień, antykoncepcji hormonalnej oraz onkologii. Oferta ta daje bardzo szerokie możliwości oceny sytuacji klinicznej pacjentów pod kątem genetycznym.