Banner
Banner

Relacje inwestorskie > Reports > Current reports > Raport ebi 15/2013 - rozpoczęcie współpracy przez ...
Current ReportsPrint
Raport EBI 15/2013 - Rozpoczęcie współpracy przez Genomed S.A. z Grupą BGI    

Attention: open in a new window.

Zarząd Genomed S.A. ("Spółka") informuje, iż z dniem dzisiejszym Spółka rozpoczęła partnerską współpracę z Grupą BGI (Beijing Genomics Institiute, dalej "BGI") - największą na świecie organizacją, świadczącą usługi sekwencjonowania i analizy genomów. BGI działa na skalę globalną, współpracując z jednostkami naukowymi, instytucjami ochrony zdrowia i przedsiębiorstwami, rozwijając technologię sekwencjonowania genomowego.
Dzięki rozpoczętej współpracy z BGI i dostępności do najnowocześniejszej aparatury o wysokiej przepustowości oraz największego na świecie zaplecza technicznego, Genomed S.A. będzie realizował usługi sekwencjonowania nowej generacji dla dużych projektów naukowych na szerszą niż obecnie skalę po obniżonych kosztach. Współpraca z BGI pozwoli na obniżanie kosztów także dla opracowywanych w laboratorium Spółki najnowszych badań genetycznych, takich jak badanie genomu pacjenta.
Nawiązana współpraca ściśle wpisuje się w misję Spółki, która ukierunkowana jest na wprowadzenie technologii genomowej do medycyny spersonalizowanej - nowego sektora usług związanych z ochroną zdrowia. W opinii Emitenta rozpoczęcie partnerskiej współpracy ma istotny wpływ na dalszy rozwój Spółki.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Raport


Osoby reprezentujące spółkę:
  • Marek Zagulski - Członek Zarządu
  • Anna Boguszewska-Chachulska - Członek Zarządu
odwiedź nas na facebooku
© Copyright by Genomed S.A. Wykonanie: Delta Interactive