Language:
Praca

Stanowisko: Przedstawiciel Medyczny i Naukowy
Obszar pracy: woj. pomorskie/kujawsko-pomorskie/warmińsko-mazurskie

Główne zadania:

  • Prezentowanie i promocja testów genetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem nieinwazyjnego, prenatalnego testu SANCO wśród lekarzy specjalistów (ginekologów, genetyków, pediatrów)
  • Prezentowanie i promocja usług w zakresie sekwencjonowania metoda Sangera, sekwencjonowania genomowego (NGS) oraz syntezy oligonukleotydów w środowisku naukowym
  • Wizyty u klientów, spotkania z personelem medycznym oraz kierownikami klinik na podległym terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Zbieranie informacji na temat potrzeb klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Pozyskiwanie zamówień
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Preferowani doświadczeni przedstawiciele medyczni lub naukowi, ze znajomością rynku medycznego/ginekologicznego, posiadający sieć kontaktów handlowych na danym terenie
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki związane z medycyną i biologią
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenia w oparciu o system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, będącej liderem badań genetycznych w Polsce

Rozważymy podjęcie współpracy z przedstawicielami medycznymi lub freelancerami, którzy chcieliby poszerzyć portfolio sprzedawanych produktów

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.