Language:
Aktualności
Genomed SA certyfikowanym partnerem Twist Bioscience
Genomed SA, jako jedyne laboratorium w Polsce,  uzyskał w maju tego roku certyfikat Twist NGS ProLab – komercyjnego laboratorium partnerskiego, certyfikowanego przez TWIST Bioscience w zakresie najwyższych umiejętności i doświadczenia w przygotowywaniu bibliotek, opartych na wzbogaceniach oferowanych przez tę firmę.


TWIST Bioscience to amerykańska firma, specjalizująca się w biologii syntetycznej, w tym min. syntezie genów, obecnie dostawca najlepszego na światowym rynku zestawu do wzbogacania i  sekwencjonowania całoeksomowego (WES).

W uznaniu za uzyskaną certyfkację, firma TWIST Bioscience zaprosiła prezes Genomed SA, dr hab. Annę Boguszewską-Chachulską, do wygłoszenia wykładu “ Whole Exome and Targeted Panel Sequencing in diagnosis and research - portfolio of Genomed  SA”. na seminarium COME CHAT SCIENCE SEMINAR by TWIST Bioscience na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym  w dniu 12 maja 2023.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem NGS ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w celu współpracy przy projektowaniu eksperymentów z wykorzystaniem narzędzi Twist  Bioscience.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego partnerstwa. Nasza współpraca z TWIST Bioscience otwiera nowe perspektywy dla klientów naukowych i klinicznych w naszym kraju.